Oferta projektowania

Zobacz Swój Kominek przed Realizacją!

      Nasza firma prowadzi profesjonalne usługi w zakresie doractwa, planowania oraz projektowania kominków. Kilkunastoletnie doświadczenie daje nam atut w postaci fachowości co w branży zduńskiej i kominkowej nie jest bez znacenia ponieważ kominek stawia się zazwyczaj na całe życie domu oraz kominek musi spełniać zasady bezpieczeństwa użytkowników. Jesteśmy specjalistami tej branży.

      Proces projektowania w CADzie umożliwia zobrazowanie wirtualnego kominka na wizualizacjach – realistycznych zdjęciach pomieszczenia z aranżacją w instniejącym domu. W wielu przypadkach taka symulacja eliminuje problem niewłaściwego doboru bryły kominka do danego wnętrza, jego proporcji oraz określenia w detalach każdego szczegółu na obiekcie.

       Zakończenie fazy projektu wizualnego który jest istotny dla klienta jest wstępem do przygotowywania rysunków wykonawczych pod technologie prefabrykowanych elementów szamotowych które są tworzone na warsztacie pod konkretną powyższą realizację i wymiary. Do tego rysunki techniczne obejmują przygotowanie elementów takich jak izolacje, kafle, marmury, granity, piaskowce, stal, szyby, lakobel, spieki itp.

                                   Zapraszam do salonu i jestem do dyspozycji:

                                                        projektant i architekt

                                                            Michał Madeja

                                                          tel: 535 355 565

                                            e-mail: m.madeja@spartherm.pl

 

 

 


Strona dystrybucji Spartherm Polska oddział Gorzów Wielkopolski: www.spartherm.pl